Cze 20

Nasza tegoroczna absolwentka, Natalia Zawiślak, zdobyła  tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Serdecznie gratulujemy uroczej Natalii oraz życzymy powtórzenia sukcesu w ogólnopolskim konkursie Miss Polonia.

Zobacz album

Cze 19

Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie informuje, że zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 22.06.2018 r. o godzinie 9.00.

Cze 19

Cze 19

14 czerwca uczniowie klasy IIb odwiedzili najstarszy zabytek naszego miasta czyli Pałac Saski. Dr Piotr Stasiak przedstawił historię pałacu podróżnego Augusta III Sasa oraz rolę jaką odgrywał on w funkcjonowaniu dworu królewskiego Wettinów i w dziejach Kutna.
Mamy nadzieję na szybką odbudowę pałacu.
Niech zdobi nasze miasto !

Zobacz album

Cze 19

Sezon wakacyjny tuż przed nami. W centrach handlowych aż roi się od przecen, obniżek i  promocji. Ludzie (zwłaszcza młodzi) dają się wciągnąć w wir zakupów.

Czytaj więcej »

Cze 19

Wakacje już tuż, tuż,… dlatego uczniowie klasy Ia uczestniczyli w lekcji powtórzeniowej i podsumowującej wiedzę z geografii. Zajęcia odbyły się na terenie przyszkolnym naszego liceum.

Czytaj więcej »

Cze 19

          W ramach III Tygodnia Akademickiego w naszej szkole odbył się konkurs geograficzny.

Czytaj więcej »

Cze 12

Cze 12

Dziś w naszej szkole pojawili się niecodzienni goście – Kutnowska Grupa Tańca Dawnego LA DANSE. Warto wspomnieć, że do grupy należą uczennice Ia: Aneta i Zuzia.

Zobacz album

Cze 12

Zobacz album

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.