1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Lis 12

W czwartek, 31 października, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbył się etap powiatowy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS.

 

Lis 11

W dniach 7 i 8 listopada 2019 r. w sali Szkoły Podstawowej nr 7 odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych w piłce ręcznej. Nasze szczypiornistki po wygranych meczach z Grabskim (11:4) i Staszicem (10:4) zdobyły złoty medal.

Lis 08

 

Lis 07

Pomogliśmy Uli

Bez kategorii, Dla uczniów, Wolontariat Możliwość komentowania Pomogliśmy Uli została wyłączona

"Kochani!

Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali swój dar serca dla Uli Tokarskiej, absolwentki Salezjańskiego Liceum w Sokołowie Podlaskim, u której zdiagnozowano nowotwór złośliwy.

Jako społeczność Kasprowicza zebraliśmy na leczenie specjalistyczne Uli w Niemczech 510zł i 22 grosze. Fundusze już trafiły na konto „Fundacji Siepomaga”.

Agnieszka Makuła-Broda

 2019-11-07-Pomoglismy-Ul2019-11-07-Pomoglismy-Ul

Lis 05

Już po raz 17. odbyła się, organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, kwesta na kutnowskim cmentarzu parafialnym.

Lis 04

Wolontariusze w „Tęczy”

Bez kategorii, Dla uczniów, Wolontariat Możliwość komentowania Wolontariusze w „Tęczy” została wyłączona

2019-11-04-Wolontariusze-w-TeczyPonad 20 uczniów z klas I i II gościło z wizytą u podopiecznych Placówki „Tęcza” w Kutnie.

Wolontariusze, chcieli zapoznać się z podopiecznymi domu i dowiedzieć się jak najwięcej o jego funkcjonowaniu.

Uczniowie Kasprowicza będą spotykać się z dziećmi trzy razy w tygodniu. Pomogą wychowankom przede wszystkim w odrabianiu lekcji.

Czytaj więcej »

Paź 30

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zwiedzić stolicę Niemiec oraz Poczdam. Wycieczka odbyła się w dniach 23-25 października.

Paź 30

24 i 25 października, klasy humanistyczne wzięły udział w spotkaniu z Panią mecenas Natalią Sikorską.

Paź 24

Jesienny rajd górski uczniów II LO im. Jana Kasprowicza odbył się w dniach 15 – 18 października 2019. Rajdowa grupa pod opieką Anny Ambroziak i Marcina Michalskiego wyruszyła ze Szklarskiej Poręby na wędrówkę głównym szlakiem karkonoskim.

Paź 24

W czasie 2. Kutnowskich Spotkań Teatralnych 2019 mieliśmy przyjemność oglądania trzech spektakli z udziałem naszych uczniów: Mai Kondras, Sylwii Kogucińskiej, Klaudii Niewiadomskiej, Julii Spryszyńskiej, Niny Gardolińskiej, Bartłomieja Zimnego i Maksymiliana Czarneckiego – aktorów Grupy Teatralnej „od jutra” i Studia Teatralnego „Oj”.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.