1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 24

DRABBLI NADALI – Czyli jak napisać piekielnie dobre sto słów

C@sper, Dla uczniów Możliwość komentowania DRABBLI NADALI – Czyli jak napisać piekielnie dobre sto słów została wyłączona

Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularna staje się proza w krótkiej formie, czyli drabble. Pojawia się coraz więcej takich opowiadań (w antologii „PoStoSłowie”, magazynie Drabble Na Niedzielę, na Szortalu), ale również tekstów publicystycznych, dotyczących tychże zwięzłych tekstów.

Czytaj więcej »

Wrz 21

PROZA NA KONIEC WRZEŚNIA

C@sper, Dla uczniów Możliwość komentowania PROZA NA KONIEC WRZEŚNIA została wyłączona

Wrzesień już prawie za nami, a że wakacje to czas wzmożonej pracy każdego artysty, to premier prozy Macieja Kaźmierczaka można szukać niczym grzybów po deszczu.

Przede wszystkim: 2 września swoją premierę miała nietypowa antologia „Po 100 słowie”. Nietypowa dlatego, iż składa się z tekstów, które liczą równo sto słów. Opowiadań jest 460, napisanych przez 80 autorów, w tym Maćka, którego drabbli można tam znaleźć aż dziesięć. Antologia została przygotowana przez ekipę Szortalu, którego Maciek jest zarówno prozaikiem, publicystą jak i grafikiem.

Czytaj więcej »

Paź 05

Poznaj światy Macieja Kaźmierczaka #2

C@sper, Dla uczniów Możliwość komentowania Poznaj światy Macieja Kaźmierczaka #2 została wyłączona

Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam literackie osiągnięcia Macieja Kaźmierczaka. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam Jego publikacje i zapowiedzi kolejnych.

Czytaj więcej »

Wrz 09

Poznaj światy Macieja Kaźmierczaka #1

C@sper, Dla uczniów Możliwość komentowania Poznaj światy Macieja Kaźmierczaka #1 została wyłączona

Dla wielu wakacje to czas odpoczynku, jednak nie dla Macieja Kaźmierczaka. Codzienne wklepywanie dziesiątek tysięcy znaków to dla niego chleb powszedni – opowiadania, powieści. Okres ten minął mu pod znakiem kończenia powieści psychologicznej „Złośliwość rzeczy martwej” oraz szlifowania opowiadań, które w późniejszym czasie brały udział w ogólnopolskich konkursach.

Czytaj więcej »

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.