Paź 24

Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularna staje się proza w krótkiej formie, czyli drabble. Pojawia się coraz więcej takich opowiadań (w antologii „PoStoSłowie”, magazynie Drabble Na Niedzielę, na Szortalu), ale również tekstów publicystycznych, dotyczących tychże zwięzłych tekstów.

Wrz 21

Wrzesień już prawie za nami, a że wakacje to czas wzmożonej pracy każdego artysty, to premier prozy Macieja Kaźmierczaka można szukać niczym grzybów po deszczu.

Przede wszystkim: 2 września swoją premierę miała nietypowa antologia „Po 100 słowie”. Nietypowa dlatego, iż składa się z tekstów, które liczą równo sto słów. Opowiadań jest 460, napisanych przez 80 autorów, w tym Maćka, którego drabbli można tam znaleźć aż dziesięć. Antologia została przygotowana przez ekipę Szortalu, którego Maciek jest zarówno prozaikiem, publicystą jak i grafikiem.

Paź 05

Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam literackie osiągnięcia Macieja Kaźmierczaka. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam Jego publikacje i zapowiedzi kolejnych.

Wrz 09

Dla wielu wakacje to czas odpoczynku, jednak nie dla Macieja Kaźmierczaka. Codzienne wklepywanie dziesiątek tysięcy znaków to dla niego chleb powszedni – opowiadania, powieści. Okres ten minął mu pod znakiem kończenia powieści psychologicznej „Złośliwość rzeczy martwej” oraz szlifowania opowiadań, które w późniejszym czasie brały udział w ogólnopolskich konkursach.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.