Paź 19

W tym roku w przeddzień Święta Edukacji Narodowej- 13 października cała społeczność kasprowiczowska wyraziła wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów, oraz podziękowała wszystkim pracownikom niepedagogicznym za poświęcony czas,  trud i zaangażowanie w proces kształcenia i wychowania.

Paź 16

W wyniku przeprowadzonych w 11 października br. wyborów do Samorządu Uczniowskiego społeczność Kasprowicza zdecydowała o powołaniu na funkcję przewodniczącej szkoły Julii Pasiewicz z klasy IIb.

Paź 07

W dniu 6 października 2017 roku odbyło się spotkanie z Davidem Mazowerem, prawnukiem Szaloma Asza, żydowskiego pisarza, poety oraz działacza politycznego urodzonego w Kutnie.

Paź 06

W sobotę, 30 września, Asia Kowalska (IIId) i Zuzia Staniszewska (IIb) zrealizowały jedno ze swoich marzeń – podniebny lot samolotem sportowym.

Paź 04

Dnia 29 września klasy IIIB i IIID udały się do PARAGRAFU siedziby Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Paź 03

29 września to nie tylko Międzynarodowy Dzień Kawy.

Paź 02

Czwartkowe popołudnie w Kasprowiczu upłynęło na Piżama Party klas pierwszych.

Paź 02

1 października br. uczniowie klasy IIb naszego liceum pod opieką sora A. Ciurleja wzięli udział w grze terenowej poświęconej historii 37 łęczyckiego pułku piechoty zatytułowanej „Oficerskie szlify”.

Wrz 28

Zgodnie z niepisaną tradycją naszego liceum w dniu 21 września br. wszystkie klasy pierwsze udały się na wycieczkę integracyjną.

Wrz 27

Jak co roku we wrześniu Kasprowicz przyłączył się do akcji „Sprzątanie świata”.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.