1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 23

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 23 października 2020 r.

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 23 października 2020 r. została wyłączona

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

W związku z objęciem od dnia jutrzejszego całego kraju strefą czerwoną, informuję, iż od dnia 24.10.2020 r. do dnia 08 listopada 2020 r. realizacja zadań szkoły będzie się odbywać w trybie zdalnym, tj. z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Czytaj więcej »

Paź 21

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 21 października 2020 r.

Dla gimnazjalistów, Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 21 października 2020 r. została wyłączona

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

W związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz zgody Starostwa Powiatowego w Kutnie, dla wszystkich uczniów szkoły wprowadzam od dnia 22.10.2020 r. do dnia 26.10.2020 r. (włącznie) zmianę trybu nauczania na nauczanie zdalne.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Z poważaniem

Artur Ciurlej

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego

im. Jana Kasprowicza w Kutnie

Wrz 29

Złota szóstka Weroniki i Janka – wybory do samorządu szkolnego

Dla uczniów Możliwość komentowania Złota szóstka Weroniki i Janka – wybory do samorządu szkolnego została wyłączona

Tradycją naszej szkoły są wybory do samorządu szkolnego. W tym roku szkolnym naszymi kandydatami są Jan Zaborowski i Weronika Jasińska. Przedstawiamy Wam ich program wyborczy i filmik promocyjny. Wybory odbędą się 30 września, zachęcamy do spełnienia swojego obowiązku!

Czytaj więcej »

Sie 28

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 28 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 28 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. została wyłączona

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie informuje, iż rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi w dniu 1 września 2020 r. (wtorek) w godz. 8.30– 11.00 według poniżej zamieszczonego harmonogramu dla poszczególnych oddziałów

Czytaj więcej »

Sie 10

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 10 sierpnia 2020 r. w sprawie odbioru świadectw dojrzałości z egzaminu maturalnego.

Absolwenci, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 10 sierpnia 2020 r. w sprawie odbioru świadectw dojrzałości z egzaminu maturalnego. została wyłączona

Drodzy maturzyści!
Informuję, że świadectwa dojrzałości będzie można odbierać od wtorku, 11 sierpnia 2020 r., od godz. 10.30 w sekretariacie szkoły.

Z serdecznym pozdrowieniem
Artur Ciurlej
Dyrektor II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie

Lip 10

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Podręczniki na rok szkolny 2020/2021 została wyłączona

3 letnie liceum (kliknij tutaj)

4 letnie liceum :

Cze 27

Wakacji przyszedł czas…

Dla uczniów Możliwość komentowania Wakacji przyszedł czas… została wyłączona

Miniony rok szkolny nie należał do łatwych. W marcu pod wielkim znakiem zapytania stanęły konkursy, olimpiady, Festiwal Frankofonii, Kaspry, wszystkie nasze plany wyjazdów na uczelnie, do teatru, w góry i za granicę. Zdalne nauczanie stało się nowym wyzwaniem. Sprostaliśmy mu, a dziś przyszedł czas na podsumowania.

Czytaj więcej »

Cze 26

Czym żył Kasprowicz w tym roku?

Absolwenci, Dla uczniów Możliwość komentowania Czym żył Kasprowicz w tym roku? została wyłączona
Mar 11

Michał Olesiński w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej

Bez kategorii, Dla uczniów Możliwość komentowania Michał Olesiński w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej została wyłączona

Michał Olesiński z klasy IIa znalazł się w gronie finalistów XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej. Zajął drugie miejsce na diecezjalnym etapie w Łowiczu. Wraz z pozostałymi laureatami będzie reprezentować diecezję na etapie ogólnopolskim w Przemyślu.

Tematem przewodnim były słowa: Dumni z Ewangelii i z Polski. Gratulujemy Michałowi i życzymy powodzenia w Przemyślu.

 

 
Mar 04

Dumni z Ewangelii i z Polski – Michał Olesiński walczy o finał olimpiady

Bez kategorii, Dla uczniów Możliwość komentowania Dumni z Ewangelii i z Polski – Michał Olesiński walczy o finał olimpiady została wyłączona

2020-02-26 Rekolekcje trzeci dzień Michał Olesiński uczeń klasy II a znalazł się w gronie 39 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki na etapie szkolnym Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej. Tematem tegorocznej edycji są słowa: „Dumni z Ewangelii i z Polski.”

Czytaj więcej »

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.