1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Wrz 19

W dniu 18.09.2018 (wtorek) na obiekcie Małej Ligi Baseballowej w Kutnie odbyły się Indywidualne biegi przełajowe. Mężczyźni mieli za zadanie pokonać dystans 1000m, kobiety natomiast 800m.

Czytaj więcej »

Wrz 19

6 września w niedzielę delegacja naszego Liceum uczestniczyła w obchodach 79. Rocznicy Bitwy nad Bzurą. Uroczystość rozpoczęła msza święta polowa, po której nastąpiły przemówienie zastępcy Prezydenta Kutna p. Jacka Boczkai, uroczysty Apel Poległych oraz składanie kwiatów pod tablicą poświęconą gen. Tadeuszowi Kutrzebie.

Czytaj więcej »

Wrz 07

Plan lekcji (Microsoft Excel)
Plan lekcji (PDF)

Wrz 04

Plan lekcji (Microsoft Excel)
Plan lekcji (PDF)

Sie 24

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie
odbędzie się 3 września o godz. 9.00.

Lip 27

Poniżej zamieszczamy szkolny zestaw podręczników dla klas pierwszych od roku szkolnego 2018/19 w II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie.

PODRĘCZNIKI 2018/2019

 

 

Cze 12

Cze 08

Już czwarty raz uczestniczyliśmy w TYGODNIU KONSTYTUCYJNYM organizowanym przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy. 7 czerwca odbyło się spotkanie z panią Małgorzatą Pisanko aplikantem adwokackim, która przedstawiła główne zasady prawa wyborczego obowiązującego w Polsce.

Czytaj więcej »

Cze 08

Zobacz album

Cze 06

25 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie im. Józefa Piłsudskiego odbyły się XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble. W rozgrywkach wzięło udział 120 zawodników z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:Kamil Olejniczak i Michał Kanigowski oraz Paweł Cegiełka i Adam Wyrzykowski.

Czytaj więcej »

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.