1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 23

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 23 października 2020 r.

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 23 października 2020 r. została wyłączona

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

W związku z objęciem od dnia jutrzejszego całego kraju strefą czerwoną, informuję, iż od dnia 24.10.2020 r. do dnia 08 listopada 2020 r. realizacja zadań szkoły będzie się odbywać w trybie zdalnym, tj. z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Czytaj więcej »

Paź 21

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 21 października 2020 r.

Dla gimnazjalistów, Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 21 października 2020 r. została wyłączona

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

W związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz zgody Starostwa Powiatowego w Kutnie, dla wszystkich uczniów szkoły wprowadzam od dnia 22.10.2020 r. do dnia 26.10.2020 r. (włącznie) zmianę trybu nauczania na nauczanie zdalne.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Z poważaniem

Artur Ciurlej

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego

im. Jana Kasprowicza w Kutnie

Sie 28

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 28 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 28 sierpnia 2020 r. w sprawie organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. została wyłączona

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie informuje, iż rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi w dniu 1 września 2020 r. (wtorek) w godz. 8.30– 11.00 według poniżej zamieszczonego harmonogramu dla poszczególnych oddziałów

Czytaj więcej »

Lip 10

Podręczniki na rok szkolny 2020/2021

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Podręczniki na rok szkolny 2020/2021 została wyłączona

3 letnie liceum (kliknij tutaj)

4 letnie liceum :

Sty 17

Harenda 2020 coraz bliżej

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Harenda 2020 coraz bliżej została wyłączona

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz ostatnich klas szkół podstawowych
do wzięcia udziału w jedenastej edycji Przeglądu Działań Twórczych Harenda. W tym roku konkurs odbędzie się dnia 7 lutego, w gmachu naszej szkoły. Starujemy o godzinie 9.00.

Jeżeli myślisz, że masz talent wokalny, aktorski, taneczny lub jakikolwiek inny i chcesz go pokazać światu, to Harenda jest najlepszą do tego okazją. Podczas konkursu będziesz mógł zadziwić nas swoimi zdolnościami oraz wziąć udział w imprezie oniepowtarzalnej atmosferze.

Czytaj więcej »

Sty 09

Młodzi historycy w finale Olimpiady Wiedzy Historycznej

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Młodzi historycy w finale Olimpiady Wiedzy Historycznej została wyłączona

Miło nam poinformować, że Piotr Muliński i Mikołaj Szymczak, uczniowie klasy II społeczno – prawnej,  będą reprezentować  naszą szkołę w ogólnopolskim finale V Olimpiady Wiedzy Historycznej. Eliminacje okręgowe olimpiady odbyły się 4 listopada w Pabianicach. Piotr i Mikołaj po sukcesie w pierwszej części zawodów, wzięli udział  w drugiej decydującej turze. Uzyskali bardzo wysokie wyniki, dzięki czemu 7 kwietnia zawalczą o tytuły laureatów olimpiady.

Czytaj więcej »

Sty 04

Wieczór z „Twórczością” Haliny Kamińskiej

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Wieczór z „Twórczością” Haliny Kamińskiej została wyłączona

W grudniowy, przedświąteczny wieczór mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ważnym dla naszej szkoły wydarzeniu. Była nim promocja katalogu ,,Twórczość” Pani Haliny Kamińskiej wydanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie, współfinansowanego ze środków Prezydenta Miasta Kutno.

Czytaj więcej »

Gru 21

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły została wyłączona

W dniach 10, 11 i 12 grudnia 2019 w naszej szkole rozegrano Mikołajowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju brały udział drużyny mieszane wszystkich klas. Mecze rozegrano w grupach systemem „ każdy z każdym”, wyłaniając tym samym 4 najlepsze drużyny, które ostatniego dnia zmierzyły się wielkim finale.

Czytaj więcej »

Gru 19

Wyjazd edukacyjny do Warszawy

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania Wyjazd edukacyjny do Warszawy została wyłączona

12 grudnia uczniowie klas III B i III D uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Zwiedzili Muzeum  X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej (oddział Muzeum Niepodległości w Warszawie) – jedno z najważniejszych miejsc martyrologii polskiej z epoki zaborów,

Czytaj więcej »

Gru 18

W Sejmie i w Senacie

Dla rodziców, Dla uczniów Możliwość komentowania W Sejmie i w Senacie została wyłączona

12 grudnia pięciu uczniów Kasprowicza pod opieką pana Piotra Staniszewskiego uczestniczyło w wycieczce do Sejmu, organizowanej przez posła Dariusza Jońskiego.

Czytaj więcej »
preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.