Kwi 14

Milena Michalak otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wybieram Wybory organizowanym przez Państwową Komisję Wyborczą w celu upowszechnienia wiedzy  o zasadach prawa wyborczego obowiązujących w Polsce. W konkursie brało udział ponad 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W naszej szkole startowało 19 osób, a do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Milena Michalak z klasy IIb i Patryk Pieniążek z IIId, którzy napisali najlepiej test i znaleźli się wśród 21. uczestników z województwa łódzkiego. Na kolejnym etapie trzeba było napisać esej. Milena i Patryk pisali na ten sam temat –  E-voting szansa i zagrożenie. Esej Mileny otrzymał wyróżnienie (trzecie miejsce) i nagrodę finansową.Milenie serdecznie gratulujemy.