Maj 12

Uczniowie klas pierwszych naszego liceum  uczestniczą w projekcie Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego pt.  „ II TURNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MŁODZIEŻY POWIATU KUTNOWSKIEGO –EKONOMA@NIAK”.Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego z Narodowym Bankiem Polskim realizacją projekt w ramach programu edukacji ekonomicznej. Do projektu zaproszeni  zostali uczniowie klas I z publicznych szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się w powiecie kutnowskim oraz nauczyciele prowadzący w tych szkołach zajęcia edukacyjne z zakresu  podstaw przedsiębiorczości.Celem projektu jest kształtowanie postaw i zachowań przedsiębiorczych młodzieży oraz podniesienie poziomu wiedzy dotyczącej zakładania własnej działalności gospodarczej.
Przedsięwzięcie jest realizowane w okresie od 13.04.2017 do 16.06.2017 r.Patronat Honorowy objęli: Starosta Kutnowski i  Prezydent Miasta Kutno. Partnerami projektu są: Firma G3 Poland.
Patronami medialnymi:  Media ARRK sp. z o.o., IMEDIA s. c.
Małgorzata Walerczak