Cze 27

Z radością w sercach i uśmiechem na twarzach zakończyliśmy rok szkolny. Rada Rodziców i Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II LO ufundowali nagrody książkowe oraz karty podarunkowe do Empiku dla najlepszych uczniów. Na szczególne uznanie zasłużyli: Zuzanna Staniszewska, klasa IB (średnia ocen 5,25), Joanna Kowalska, klasa IID (5,22), Adam Boroń, klasa IIC (5,22), Natalia Zawiślak, klasa IIC (5,0), Martyna Kruglak, klasa IID (4,9). Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy osiągnęli średnią 4,5 i powyżej oraz ci, którzy uzyskali znaczące wyniki w konkursach, turniejach i olimpiadach, w tym na szczeblu ogólnopolskim.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy pięknych wakacyjnych przygód!