Cze 11

Paulina Wojtczak uczennica klasy Id zajęła IV miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu ”Apostoł”. Zakres wiedzy obejmował wybrane księgi Pisma Świętego, historię Objawień Matki Bożej w Fatimie oraz fragmenty Katechizmu Kościoła Katolickiego.
Paulina po trzech etapach eliminacji dotarła do finału ustnego i znalazła się w gronie pięciu finalistów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne.
Tymczasem drużyna siatkarzy w składzie: Bartosz Stasiak, Kamil Olejniczak z IIa, Dawid Matysek z IIc poprawiła wynik z roku ubiegłego plasując się na I miejscu. Pierwszy w biegach na 100 m był Krystian Walicki z klasy IIb.
Sukcesy naszych uczniów dały wspólnocie Pallotyńskiej z Kutna IV miejsce. Przypomnijmy, że Konkurs „Apostoł” organizowany jest przez Pallotyński Ośrodek Powołań. Finał jak co roku odbył się w Ołtarzewie.