Wrz 08

4 września 2017 roku o godzinie 9.00 społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie wzięła udział w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Przemówienie inauguracyjne wygłosiła pani dyrektor Barbara Rostek – Nowacka, która szczególnie ciepło przywitała tych, którzy postawili pierwszy krok na drodze swojej kolejnej życiowej podróży, czyli pierwszoklasistów. Podczas uroczystości wyświetlony został film „Casper TV”, stworzony przez uczniów klasy III humanistycznej w ramach projektu z zakresu edukacji dziennikarskiej. Film podsumował najważniejsze wydarzenia drugiego semestru ubiegłego roku szkolnego. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy II B – Julia Pasiewicz i Michał Żak.
Tekst: Zuzanna Staniszewska
Foto: Anna Ambroziak