Paź 16

W wyniku przeprowadzonych w 11 października br. wyborów do Samorządu Uczniowskiego społeczność Kasprowicza zdecydowała o powołaniu na funkcję przewodniczącej szkoły Julii Pasiewicz z klasy IIb. Funkcję jej zastępcy pełnić będzie Weronika Szczepaniak.  Wybory, jak co roku, zostały poprzedzone kampanią wyborczą oraz ogólnoszkolną debatą, przeprowadzoną w dniu 10 października, w której udział wzięli przedstawiciele klas drugich. Oprócz Julii i Weroniki, uczestniczyli w niej także Eryk Owsiany i Natalia Gawryszczak – reprezentujący klasę IId. Debatę rozpoczęła autoprezentacja kandydatów, którzy  przedstawili własne programy wyborcze, odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzących, jak również mieli możliwość kierowania pytań do swoich oponentów. Debatę zakończyła seria pytań od publiczności, żywo reagującej na propozycje zmian płynących od kandydatów. Gratulujemy zarówno zwycięzcom wyborów, jak i uczestnikom debaty. Jednocześnie wyrażamy podziękowanie dla ustępującego samorządu w osobach Sary Lewandowskiej i Marleny Osińskiej za zaangażowanie w pracę na rzecz naszego liceum w minionym roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Aneta Borowicz