Paź 29

Dnia 24 i 25 października miało miejsce kolejne spotkanie w ramach III Kasprowiczowskich Dni Kariery.
Uczniowie klasy Ib i Id gościli na lekcjach podstaw przedsiębiorczości Panią Małgorzatę Katarzyńską z Młodzieżowego Centrum Kariery w Kutnie. W czasie tych zajęciach doradca zawodowy uświadomiła uczniom ich predyspozycje zawodowe, zainteresowania i zdolności. Wskazała grupę zawodów nieodpowiednich oraz tych, których wykonywanie sprawi im wiele satysfakcji i zadowolenia.Podczas spotkania młodzież rozpoznała również swoje mocne i słabe strony osobowości i na tej podstawie ustaliła optymalną dla siebie dalszą ścieżkę edukacją oraz określiła plany zawodowe.
Foto i tekst: Małgorzata Walerczak