Gru 04

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. W naszej szkole 4 grudnia można było się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku. Cała akcja odbywała się pod patronatem Fundacji DKMS, która działa w Polsce od 2008 roku. W ciągu 8 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 milion potencjalnych Dawców. Bardzo się cieszymy, że do grona potencjalnych dawców dołączyli także  uczniowie i pracownicy naszej szkoły. Dziękujemy!

Zobacz album

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.