1. Aktualności
 2. O szkole
 3. Historia
 4. Osiągnięcia
 5. Rekrutacja
 6. C@sper
 7. Wolontariat
 8. Kontakt

Gru 21

W tym przedświątecznym czasie, zgodnie z kasprowiczowską tradycją, 19 grudnia 2017 r odbyła się Harenda, czyli coroczny Przegląd Działań Twórczych. Tegoroczną uroczystość zorganizowała klasa IIa pod czujnym okiem p. Edyty Rybczyńskiej. Przegląd ten, który poprowadzili: Wiktoria Jóźwiak i Piotr Rublewski, był przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu kutnowskiego oraz naszego liceum. Łącznie można było zobaczyć aż 28 występów, podczas których można było podziwiać umiejętności wokalne, taneczne, kabaretowe oraz plastyczne. Oceną przygotowanych występów zajęło się jury w składzie: p. Anna Adamowska, p. Urszula Matusiak, p. Piotr Staniszewski, p. Kamil Kobus, Oliwia Bzowa, Julia Mazurek oraz Angelika Wilanowska. Gościem specjalnym była absolwentka naszej szkoły – p. Joanna Gąsiorowska-instruktorka tańca, założycielka Street Dance Studio. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję do uczestnictwa w warsztacie tanecznym, podziwiania talentów młodych ludzi, dobrze się przy tym bawiąc.
Jury wyróżniło następujące osoby oraz zespoły:

 1. Wiktoria Kubicka (II LO w Kutnie)
 2. Oliwia Nowicka (Byszew)
 3. Michał Lewandowski i Paulina Trusińska (II LO w Kutnie)
 4. Zespół 20-osobowy (Topola Królewska)
 5. Weronika Kaczmarek i Karina Pasikowska (II LO w Kutnie)
 6. Sylwia Kogucińska (II LO w Kutnie)
 7. Maja Chojnacka i Julia Matusiak (SP2)
 8. Bartłomiej Zimny i Maciej Woźniak (II LO w Kutnie)
 9. Wiktoria Kawczyńska, Natalia Chmielecka, Katarzyna Tarka Wiktoria Piechocka (Oporów)
 10. Alicja Reurowicz (SP7)

Świąteczne przebrania uczniów, kolorowe czapeczki i barwne lampki, sprawiły, że w tym radosnym dniu w całej szkole zapanował już świąteczny klimat. Wszystkim uczestnikom HARENDY gratulujemy talentu, odwagi i kreatywności. Życzymy dalszych sukcesów i samorealizacji. Zapraszamy do nas ponownie już za rok.
Tekst: Angelika Frątczak i Natalia Iwaniak

 

Zobacz album

 

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.