1. Aktualności
 2. O szkole
 3. Historia
 4. Osiągnięcia
 5. Rekrutacja
 6. C@sper
 7. Wolontariat
 8. Kontakt

Kwi 18

Długo wyczekiwane, coroczne święto Kasprowicza – Kaspry i Kasperki – nadeszło wreszcie 17 kwietnia 2018 roku. Tematem przewodnim tej edycji był „Superstars Festival” lata 80’ i 90’. Do naszej szkoły zawitały najsłynniejsze polskie i zagraniczne osobistości muzyki oraz filmu tamtych czasów.

Nagrody dla nauczycieli zostały przyznane w kategoriach:

 • „Jesteś lekiem na całe zło” – nauczyciel pomocna dłoń – p. Anna Adamowska
 • „Nie daj mi odejść” – nauczyciel ostry jak brzytwa – p. Sławomir Klarzak
 • „Wsiąść do pociągu byle jakiego” – pasjonat podróży – p. Marcin Michalski
 • „Nie dokazuj, miła, nie dokazuj” – mistrz ciętej riposty – p. Artur Ciurlej
 • „You’re My Heart, You’re My Soul” – ulubieniec uczniów – p. Artur Ciurlej
 • „It’s My Life” – nauczyciel z pasją – p. Sławomir Tomassy

Z kolei nagrodzeni uczniowie to:

 • „Bob Marley” – uczeń wyluzowany – Janek Lewandowski
 • „Rocky Balboa” – wybitny sportowiec – Radosław Jóźwiak
 • „Mel B” – niezwykle aktywna dziewczyna – Angelika Jóźwiak
 • „Michael Jackson” – zwariowany artysta – Bartłomiej Zimny
 • „Madonna” – szkolna gwiazda – Agata Daniel
 • „Dirty Dancing” – szkolne gołąbeczki – Ewelina Matusiak i Krystian Walicki
 • „Steve Jobs” – otwarty umysł – Adam Boroń
 • „ABBA” – najbardziej zgrana klasa – Ia

Nie brakowało humoru, zabawnych sytuacji czy momentów wzruszenia. Święto uatrakcyjnili nie tylko znani artyści, ale również reporter Casper TV, przeprowadzający krótkie wywiady z widzami. Wspaniałą atmosferę lat 80. i 90. nadawała świetna oprawa muzyczna oraz zapadająca w pamięć charakteryzacja. Przy piosenkach i występach tanecznych znakomicie bawili się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Kolejne dawki śmiechu zapewniali także prowadzący – Gabriela Koperska i Michał Żak. Nietrudno było wyobrazić lub przypomnieć sobie szaloną zabawę tamtych kolorowych lat. Uczniowie naszej szkoły jak zawsze wykazali się pomysłowością oraz talentem. Gala została przygotowana przez klasy IIb i Ib. Pracami kierowali zaś profesorowie Renata Saramonowicz oraz Artur Ciurlej. Z niecierpliwością będziemy czekać na następne Kaspry i Kasperki !

Teskt: Zuzanna Staniszewska

Foto: Wiktoria Kapica, Patrycja Iwaniak

Zobacz album

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.