3 miejsce Adama Boronia w ogólnopolskim konkursie fizyczno-astronomicznym FAST.

Kwi 19

W dniu 14.04.2018r. odbył się finał ogólnopolskiego konkursu fizyczno-astronomicznego FAST organizowanego przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu. Zakwalifikowało się do niego 14 osób, a wśród nich uczeń naszej szkoły Adam Boroń. Mimo dużej konkurencji, Adamowi udało się wywalczyć 3 miejsce i tytuł laureata.

Nagrodą jest gwarancja przyznania maksymalnej ilości punktów w procesie rekrutacji na wszystkie kierunki studiów prowadzone przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu oraz bezpłatne miejsce w domu studenckim przez okres pierwszego roku studiów.

Adamowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.