Drzwi Otwarte w Kasprowiczu

Kwi 23

W sobotę 21 kwietnia Kasprowicz otworzył swoje podwoje dla gimnazjalistów. W tak krótkim czasie nie sposób pokazać wszystkiego, co oferuje nasza szkoła, sądzimy jednak, że każdy z gości znalazł tu coś dla siebie.

Przyszli prawnicy mogli wziąć udział w rozprawie sądowej, chemicy i fizycy obserwowali ciekawe pokazy, potencjalni biolodzy, botanicy,lekarze i weterynarze mieli okazję uczestniczyć w szybkim kursie szycia chirurgicznego, obserwacji na żywo niektórych zwierzęcych narządów wewnętrznych, pozyskać przepis na domowy jogurt czy peeling. Na fanów dobrego humoru czekał natomiast występ szkolnego kabaretu, zaś na miłośników historii grupa rekonstrukcyjna Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37. Ponadto można było wypić herbatkę z Sherlockiem, rozwikłać kryminalną wielojęzykową zagadkę w escaperoomie, zagrać w gry komputerowe, rozwiązać ciekawe zadania matematyczne, obejrzeć pokazy geograficzne. Dziękujemy licznie przybyłym gimnazjalistom za wspólną zabawę. Do zobaczenia we wrześniu!