Maj 04

Uroczystość zakończenia roku klas maturalnych odbyła się 27 kwietnia 2018 r. Przybyli na nią zaproszeni goście, rodzice oraz oczywiście abiturienci. Pani Dyrektor przypomniała osiągnięcia maturzystów i życzyła im realizacji zamierzonych celów. Życzenia powodzenia w dorosłym życiu złożyli goście: Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński, przedstawiciel Starostwa Powiatu Kutnowskiego Bartosz Serenda, prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Zbigniew Leitgeber, przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Walicka. Uczniowie klas trzecich przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom. Następnie najlepsi uczniowie Joanna Kowalska i Adam Boroń zostali wpisani do Złotej Księgi. Wielu wyróżniających się uczniów otrzymało nagrody za wyniki w nauce, osiągnięcia w olimpiadach i konkursach, pracę na rzecz szkoły, wolontariat i sukcesy sportowe. Wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie klas II przygotowali starszym kolegom upominki mające przynieść szczęście na egzaminach. Na program artystyczny złożyły się piosenki, skecz kabaretowy oraz prezentacja zdjęć przypominających chwile spędzone w szkole. Uroczystość przygotowali uczniowie klas IId i Id z wychowawcami.

Powodzenia Maturzyści!