Maj 11

27 kwietnia br. na terenie naszej szkoły uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Kutna                       i Łowicza walczyli o przepustki do finału festiwalu historycznego „Drogi do Niepodległości”. Do wąskiego finału rozgrywanego w formule „jeden z dziesięciu” zakwalifikowali się następujący uczniowie naszego liceum: Przemysław Kucharski (IV miejsce), Gabriela Czubalska (VI miejsce), Zuzanna Jóźwiak (VII miejsce), Karina Pasikowska i Bartłomiej Zimny. Warto dodać, iż w pierwszej, pisemnej części konkursu udział wzięli także: Gabriela Koperska, Aneta Łuczyńska, Paweł Cegiełka, Wiktoria Kapica, Agnieszka Rojek oraz Natalia Migała. Gratulujemy!

Tekst i foto: A. Ciurlej

Zobacz Album