1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Maj 14

W naszym liceum gościliśmy Ekscelencję Księdza Biskupa Wojciecha Osiala. Biskup pomocniczy diecezji łowickiej przebywał w Kutnie z wizytacją kanoniczną parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych na Dybowie. Spotkanie przebiegało pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”

– To wielkie święto, a zarazem wyróżnienie dla Liceum Kasprowicza – mówi ks. Kazimierz Radzik SAC katecheta w II LO – ksiądz biskup przyjeżdża do nas z Bożym Błogosławieństwem, modlitwą, otwartym sercem, dobrym słowem, wsparciem dla uczniów i nauczycieli… Jest to czas wspólnego wyznania wiary w to, że Jezus jest naszym Panem i Zbawicielem. Ważne, aby ten czas przyniósł owoce dla każdego z nas – dodaje

Młodzież powitała dostojnego gościa śpiewem i gromkimi brawami przed budynkiem szkoły. Następnie w sali gimnastycznej był czas wspólnej modlitwy, czytanie fragmentu Pisma Świętego  i śpiew. Wystąpiły laureatki Konkursu Piosenki Religijnej „Cecyliada”: Sylwia Kogucińska i Karina Pasikowska.
Radość ze wspólnego spotkania wyraziła Dyrektor szkoły Barbara Rostek-Nowacka, poprosiła jednocześnie o błogosławieństwo dla kasprowiczowskiej wspólnoty.

Istnieje jeden komentarz do “Z Błogosławieństwem dla Kasprowicza”

  1. Bardzo fajne spotkanie się odbyło

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.