Cze 06

25 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie im. Józefa Piłsudskiego odbyły się XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble. W rozgrywkach wzięło udział 120 zawodników z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:Kamil Olejniczak i Michał Kanigowski oraz Paweł Cegiełka i Adam Wyrzykowski.
Kamil i Michał zajęli IV miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wygrywając 6 na 10 rozegranych partii. Paweł i Adam uplasowali się na XII miejscu. Gratulujemy serdecznie !
Warto nadmienić, że mistrzostwa rozgrywane w kutnowskiej „Dwójce” są największym i najliczniej reprezentowanym turniejem Scrabble w Polsce w formule przyjętej przez Polską Federację Scrabble.