1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Cze 19

          W ramach III Tygodnia Akademickiego w naszej szkole odbył się konkurs geograficzny. Celem konkursu było motywowanie uczniów do poszerzenia i pogłębienia wiedzy geograficznej oraz kształtowanie ducha pozytywnej rywalizacji. Pytania konkursowe dotyczyły wiedzy z zakresu: sportu, środowiska geograficznego, atrakcji turystycznych , gospodarki, literatury , muzyki, kuchni oraz wiedzy ogólnej o krajach sąsiadujących z Polską. Do konkursu przystąpili  uczniowie z klas pierwszych naszej szkoły. Zadaniem uczestników było prawidłowe rozwiązanie testu wiedzy, który zawierał 31 pytań otwartych i zamkniętych. Konkurs przygotowała i przeprowadziła nauczycielka geografii Małgorzata Walerczak.

Najlepsze wyniki otrzymali następujący uczniowie :

I miejsce Paweł Cegiełka z klasy Ia

II miejsce – Magdalena Olkiewicz z klasy Id

Julian Kozanecki z klasy Id

Wszystkim uczestnikom konkursu jak też zwycięzcom gratulujemy !

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.