Wrz 06

W dniu 3 września o godzinie 9:00 w naszym liceum odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19. Podczas tego wydarzenia podziękowaliśmy za owocne lata współpracy  Pani Dyrektor Barbarze Rostek-Nowackiej oraz Pani wicedyrektor Dorocie Dobieckiej-Stańskiej. Stanowiska ich objęli Pan Artur Ciurlej oraz Pani Edyta Rybczyńska.  Pan Dyrektor w swoim pierwszym wystąpieniu przywitał zarówno dotychczasowych jak i nowych uczniów, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w spotkaniach z wychowawcami klas. Niech dla wszystkich uczniów będzie to rok nowych wyzwań, prowadzących do otwartości, poszanowania innych i umiejętności znalezienia się we współczesnym świecie.