1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Wrz 13

 

 

W bieżącym roku biblioteka w naszym Liceum otrzymała dotację i przystąpiła do realizacji projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2014–2020.

Celem tego projektu jest stworzenie warunków dla rozwoju czytelnictwa dzieci i młodzieży. W naszej szkole opracowano projekt, który zyskał akceptację Kuratorium Oświaty w Łodzi. Wojewoda Łódzki przyznał nam dofinansowanie w wysokości 12.000 zł na zakup nowych książek. Do tej kwoty dodać należy  jeszcze 3.000 zł, które przekazane zostaną ze środków Starostwa Powiatowego w Kutnie.

Realizacja programu trwa. Książki kupowane będą zgodnie z oczekiwaniami i zainteresowaniami uczniów oraz nauczycieli.  Aby tak się stało, proszę Was drodzy Licealiści o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie.

 

ZAPROPONUJ KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI

W związku z pozyskaniem przez bibliotekę szkolną dużych funduszy na zakup książek (z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa) zwracamy się z prośbą o pomoc  do wszystkich czytelników biblioteki (uczniów, nauczycieli i rodziców) w zaplanowaniu zakupów.

Zamierzamy zakupić nowości wydawnicze znajdujące się w aktualnej ofercie księgarskiej; literatura piękna dla dzieci i młodzieży, multimedia (w tym audiobooki,,  wydawnictwa popularnonaukowe związane z zainteresowaniami uczniów, albumy,  słowniki. 

 

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.