Paź 02

Zwyczajem naszej szkoły jest organizowanie przez uczniów klas drugich, spotkania, podczas którego pierwszoklasiści zostają oficjalnie przyjęci do kasprowiczowskiego grona. Tym razem,  27 września 2018r.,  spotkanie zorganizowała klasa IId pod opieką wychowawcy. Tematem przewodnim stał się Dziki Zachód JUroczystość prowadzili: Wielki Wódz – Julian Kozanecki oraz Indianka – Paulina Kacprzak.Twórcą  scenariusza, była Maja Kondras, która w mistrzowski sposób powiązała wątek Westernu z konkursowymi zabawami. Śmiechu było co nie miara. Nie co dzień przecież uczniowie mają okazję oglądać wyścigi mustangów, śpiewać karaoke z HannahMontanna, strzelać do bizona, doić krowy, czy oglądać nakręcone przez klasy pierwsze westerny. Nad wszystkimi konkurencjami czuwała Rada Szeryfów w składzie: Seth Bullock (pan Artur Ciurlej), CarrieIngallsSwanzey (pani Edyta Rybczyńska), Grace Ingalls Down (pani Danuta Kubiak), Annie Oakley (Aleksandra Winiecka, uczennica kl. IId), która wyłoniła zwycięską klasę.

Miło nam przypomnieć, że najlepszych Kowbojów w Kasprowiczu ma klasa 1D, która w nagrodę otrzymała Podkowę na Szczęście.

Jeszcze raz gratulujemy wygranej i życzymy równie udanej zabawy przy otrzęsinachkolejnego rocznika.

Klasa IId

P.S. Nie zapomnijcie obejrzeć galerii zdjęć.