1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 03

W czwartek 27 września 2018r. przy kompleksie boisk sportowych w Uniejowie odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019. Podczas inauguracji dokonano podsumowania współzawodnictwa międzypowiatowego w roku szkolnym 2017/2018, rozegrano także Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.Powiat kutnowski reprezentowała uczennica naszego liceum, tegoroczna Mistrzyni Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych – Wiktoria Michalska, która w województwie zajęła 21 miejsce. Gratulujemy koleżance osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

W piątek 28 września 2018 r.na  stadionie miejskim w Kutnie odbyły się zmagania lekkoatletów o Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w następujących konkurencjach: dziewczęta rywalizowały w  biegach na dystansach 100, 200, 400, 800 m, sztafecie 4 x 100 m, w pchnięciu kulą, skokach w dal i wzwyż, chłopcy w biegach na dystansach: 100, 200, 400, 800, 1500 m, sztafecie 4 x 100 m, w pchnięciu kulą, skokach w dal i wzwyż. Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie: Wiktoria Kubicka, Weronika Andrzejczak, Magdalena Plewa, Karina Pasikowska, Patrycja Marciniak, Agnieszka Rojek, Wiktoria Napiórkowska, Wiktoria Michalska, Zuzanna Cybulska, Marta Budner, Patrycja Generowicz. Wszystkie dziewczęta ambitnie walczyły w swoich konkurencjach. Drużyna zajęła V miejsce w ogólnej klasyfikacji. Skok w dal wygrała nasza zawodniczka- Marta Budner  wynikiem 4,86 m. Chłopcy wywalczyli również V miejsce w ogólnej klasyfikacji. Sukcesy odnieśli : Krystian Sobczyk w biegu na dystansie 100 m z wynikiem 12,08 sek. oraz sztafeta 4 x 100 m, która zajęła III miejsce z wynikiem 50,83 sek. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Dawid Sieczkowski, Mateusz Gmerek, Paweł Jasiński, Bartłomiej Kopański, Jakub Robak, Piotr Rublewski, Maciej Woźniak, Krystian Sobczyk. Wszyscy nasi lekkoatleci i lekkoatletki walczyli ambitnie, był stres i ogromne emocje. Opiekę nad zawodnikami sprawowali prof. Urszula Matusiak i prof. Grzegorz  Stoliński, którzy byli dla nich ogromnym wsparciem podczas całych zawodów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nie tylko sportowych.

Zobacz album

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.