Paź 05

W radości no i w smutku
W radości z ciepłego lata
Na piasku plaży, w Gródku
Czytaj książki do końca świata

Jak co roku nasza szkoła z ogromną radością przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Dnia Głośnego Czytania. Celem akcji jest popularyzacja czytania w szkole i lokalnym środowisku oraz promocja książek i bibliotek.28 września klasa IIIa wraz z opiekunem p. Piotrem Staniszewskim promowała czytanie w centrum Kutna, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. W tym roku pogoda wyjątkowo sprzyjała, co spowodowało, że czytanie przy fontannie było jeszcze przyjemniejsze. Widok powszechnie czytającej młodzieży był zauważony oraz bardzo pozytywnie odebrany przez mieszkańców naszego miasta, co potwierdziło skuteczność tego typu akcji.