1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 10

W dniach 5-7 października 2018r.,już po raz kolejny, gościliśmy w progach naszego liceum harcerzy. Organizatorem trzydniowego biwaku „Róża Wiatrów” było namiestnictwo starszoharcerskie „W dobrą stronę” Hufca ZHP Kutno im. hm. A. Kamińskiego.Biwak objęty został honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Kutno. Wzięły w nim udział nie tylko drużyny z kutnowskiego hufca. Na uwagę zasługuje fakt, że wśród uczestników znalazły się także drużyny z Łodzi oraz odległego Zamościa. Nie zabrakło też uczniów naszej szkoły, w biwaku uczestniczyły: Ola Nowacka (IIA) iWeronika Kardynalska.

Główny punkt programu stanowiła rywalizacja podczas przygotowanych gier terenowych. Natomiast w Kasprowiczu harcerze miło spędziliczas m.in. na świeczkowisku, podczas którego wspaniałą gawędę o patriotyzmie opowiedział dhpwd. Dominik Szczesiak.Biwak stał się doskonałą okazją do spotkania i integracji różnych środowisk starszoharcerskich, a panująca atmosfera sprzyjała nawiązaniu nowych i pogłębieniu już istniejących przyjaźni. Mamy nadzieję, że tradycja biwaków harcerskich w Kasprowiczu będzie kontynuowana i rozwijana.

Zobacz album

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.