Paź 24

Czy nauka może być przyjemnością? Oczywiście! Uczniowie z klas IA, IIA oraz IIIA  uczestniczą w grze naukowej, która zaskakuje swoją nowoczesnością i zróżnicowaną formułą. Poza wiedzą wymaga od uczestników kreatywnego podejścia do poruszanych zagadnień oraz łączenia ze sobą pozornie nieoczywistych faktów. To co ważne, zawiera również elementy pozwalające poszerzać swoje umiejętności np. dzięki autentycznym materiałom, składającym się z nagrań, wyników badań czy wywiadów z czołowymi polskimi naukowcami. Młodzież musi się wykazać pomysłowością oraz interdyscyplinarną wiedzą z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. Program stypendialny ADAMED SmartUP to konkurs, którego nagrodą jest inwestycja w naukową przyszłość. Najlepsi uczniowie wezmą udział w obozach naukowych i przeżyją intelektualne przygody na najlepszych polskich uczelniach. Młodzież ma za zadanie zbierać punkty za rozwiązywanie zadań problemowych z zakresu nauk przyrodniczo-matematycznych. Program ADAMED SmartUP jest realizowany przez Fundację Grupy Adamed, która została stworzona, aby wpierać działalność badawczo-rozwojową, naukową i oświatową w obszarze nauk ścisłych i przyrodniczych oraz wspierać rozwój młodzieży i środowiska naukowego. Trzymamy kciuki!