Paź 30

„Noc w szkole” to przedsięwzięcie zorganizowane przez klasę II A w przedostatni weekend października, w nocy z 19 na 20 października. Nie był to wieczór podobny do innych. Oj nie! Nie było czasu na nudę! Spotkanie rozpoczęły zmagania podczas meczu piłki siatkowej. Po chwili przerwy uczniowie musieli „wytężyć umysły”, aby odpowiedzieć na pytania w konkursie Familiada, a następnie prezentowali swoje umiejętności taneczne. Zmęczeni, ale szczęśliwi biwakowicze mogli posilić się pizzą, by mieć siły na sprostanie kolejnym wyzwaniom. Szczególne zainteresowanie budził turniej karaoke oraz zabawa w chowanego. Oj działo się, działo! W ramach rozwoju czytelnictwa p. Piotr Staniszewski przeprowadził akcję „Nocne czytanie w Kasprowiczu”. Podczas cichego czytania nastąpiła chwila skupienia i wyciszenia. Na zakończenie odbył się seans filmowy. Opiekunami nocnego biwaku byli: p. Urszula Matusiak, p. Agnieszka Myśliwiec, p. Marcin Michalski i p. Piotr Staniszewski. Takie pełne wrażeń, niebanalne spotkania nie tylko sprzyjają integracji, ale przede wszystkim są wyjątkowe, dzięki czemu pozostają w pamięci na zawsze, jako wspomnienia ze szkolnych lat.