Lis 09

Dla  uczczenia  100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, z inicjatywy uczniów klasy II A w dniach 5 i 6 listopada 2018 roku rozegrany został szkolny turniej siatkówki drużyn mieszanych. W turnieju wzięły udział wszystkie klasy. Pierwszego dniaodbyły się mecze grupowe systemem „każdy z każdym”do 2 wygranych setów. Po dniu pełnym emocji do następnego etapu zakwalifikowały się drużyny z klas: Ia, IIb  i IIIa, które 6 listopada rozegrały pasjonujące pojedynki rozegrane tym samym systemem.  Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy IIIA, pokonując w meczach klasy:  IIB  i IA stosunkiem setów 2:1. Klasa IIB zajęła II miejsce zwyciężając z klasą IA, która uplasowała się na III miejscu. Podczas całego wydarzenia towarzyszył wszystkim dobry humor i dobra zabawa. Jednocześnie poznaliśmy tajniki organizacji turnieju i mogliśmy sprawdzić się nie tylko w roli zawodników, ale i sędziów turnieju. Nad całością czuwali prof. Urszula Matusiak i prof. Grzegorz Stoliński. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zaangażowanie i godne reprezentowanie swoich klas.