Lis 16

11 listopada 2018 r. w sali Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie odbył się XI Turniej Siatkówki Dziewcząt o Puchar Starosty Kutnowskiego, w którym wzięła udział drużyna naszej szkoły. W rozgrywkach uczestniczyły też drużyny: LO im.H. Dąbrowskiego, LO z Gostynina, ZS z Gostynina, ZS NR 3 im. Grabskiego i ZS NR1 im. Staszica, LO z Krośniewic, ZS Nr 2 im. A. Troczewskiego. Po całodniowych zmaganiach i dzielnej postawie naszych dziewcząt, nie udało się tym razem wywalczyć awansu do finału. Najlepszą zawodniczką drużyny została Marta Budner. Dziewczęta wystąpiły w turnieju w następującym składzie:  Julia Pasiewicz, Marta Budner, Aleksandra Lewandowska, Wiktoria Kubicka, Kamila Radecka, Weronika Kaczmarek, Katarzyna Poznańska, Patrycja Marciniak i Wiktoria Michalska.