Lis 16

W dniach 13-14.11.2018 r. w hali SP nr 7 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt. Nasze szczypiornistki w pierwszym meczu trafiły na Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego i dzielnie stawiły im czoła. Ciężko pracując w obronie pokonały rywalki, zapewniając sobie tym samym udział w finale. W meczu o pierwsze miejsce dziewczęta walczyły z drużyną z ZS nr 1 im. Stanisława Staszica. Po bardzo emocjonującym starciu przegrały zaledwie jednym punktem, co uplasowało dziewczęta na 2 miejscu. W męskim turnieju szczypiorniści z naszej szkoły również rozegrali mecz z drużyną ZS nr 3 im. Władysława Grabskiego. Po ciężkiej i ambitnej walce do samego końca, nie zapewnili sobie udziału w finale. Wszyscy świetnie się spisali i zostawili na boisku kawałek swojego serca. Gratulujemy.