1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Lis 29

W dniu 29 listopada 2018 r. odbył się szkolny etap XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z naszej szkoły. Test składał się z 20 pytań dotyczących zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii, zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy o PCK.

Po podliczeniu punktów na podium znaleźli się:
I miejsce: Julia Winnicka (kl.1a)
II miejsce: Agnieszka Rojek (kl.2a)
III miejsce: Michał Olesiński (kl.1a)
Julia Winnicka będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie rejonowym, który odbędzie się w  grudniu. Finaliści olimpiady powalczą o indeks na wybrany kierunek Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Wyróżnieniem dla najlepszych uczestników jest również sam wyjazd na finał – olimpijczycy spędzą razem trzy dni uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach, zdobywając nowe umiejętności. Serdecznie gratulujemy Julce i trzymamy kciuki !

Zobacz album

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.