Lis 30

Informujemy, że ze względu na próbne egzaminy klas ósmych (18-20 grudnia 2018 r.), uległ zmianie termin X Przeglądu Działań Twórczych Harenda. Konkurs odbędzie się 5 lutego 2019 r. o godzinie 9.00, w gmachu II Liceum Ogólnokształcącego w Kutnie.

Regulamin konkursu pozostaje bez zmian i mogą brać w nim udział uczniowie z Kutna i okolic, którzy pragną podzielić się z publicznością swoimi talentami scenicznymi. Może być to występ aktorski, muzyczny i wokalny, taneczny lub inny, który przygotujecie we współpracy z Waszymi nauczycielami. Stwórzcie zespół lub zgłoście się indywidualnie do Waszych opiekunów w szkole. Zgłoszenia w formie pisemnej powinni kierować nauczyciele szkół i należy je przesłać na adres mailowy II LO w Kutnie (kasprowicz@kasprowicz.edu.pl).

Ważne! Wszyscy uczestnicy powinni posiadać, uzupełnione przez rodziców Zgody na uczestnictwo w Przeglądzie i przetwarzanie danych osobowych. Tego typu dokument należy dostarczyć do koordynatora wydarzenia w II LO w dniu konkursu. Osoby, które tego nie dopełnią, nie będą mogły uczestniczyć w konkursie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 29 stycznia 2019 r. Dodatkowo, poprzez linki zamieszczone poniżej, można zapoznać się z Regulaminem naszego konkursu oraz pobrać Zgodę.

Już dziś zdecydujcie jakie talenty chcielibyście zaprezentować. My w II LO, zadbamy    o dobrą zabawę i szereg dodatkowych atrakcji. Do zobaczenia 5 lutego w Kasprowiczu.

Regulamin HARENDA 2018

Zgoda rodzica_Klauzula informacyjna