Gru 02

Karina Pasikowska z klasy IIa zajęła I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej „Cecyliada”. Uczennica wykonała utwór „Ave Maria Jasnogórska” Piotra Rubika. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zespół z Liceum Kasprowicza w składzie: Klaudia Niewiadomska, Patrycja Steglińska, Wiktoria Leszczyńska, Jakub Sobczyk z klasy Id i Adrian Koguciński z klasy Ia otrzymał wyróżnienie za prezentację utworu: „Nasz Bóg” z repertuaru zespołu Exodus 15.

Warto dodać, że w tegorocznej czwartej edycji konkursu udział wzięło 89 uczestników. Oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych. Cieszymy się, że w gronie laureatów znaleźli się nasi uczniowie. Eliminacje zorganizowała Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kutnie. Koncert nagrodzonych odbył się w parafii św. Wawrzyńca w Kutnie. Kasprowiczowskim laureatom serdecznie gratulujemy.

Foto: Sylwia Kogucińska, Michał Broda