Gru 03

Po raz kolejny Liceum Kasprowicza przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę. W tym roku szczególnie prosimy o żywność długoterminową. Ponadto zbieramy odzież, środki czystości, i zabawki dla potrzebujących rodzin. Co ważne, w akcji tej nie zbieramy żadnych środków finansowych. Zbiórka potrwa do 6 grudnia.

Jednocześnie trwa akcja „Góra Grosza” jej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą zbliżone do domu rodzinnego. W akcji „Góra Grosza” zbieramy przede wszystkim drobne monety, gdyż każdy, nawet najmniejszy „grosz” jest na wagę złota. Zbiórka potrwa do 2 stycznia 2019 roku.

Gorąco zachęcamy do aktywnego włączenia się w pomoc potrzebującym.