Gru 08

Dzięki zaangażowaniu zarówno uczniów, jak i nauczycieli udało się zebrać w ramach Ogólnopolskiej Akcji: „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” prawie 192 kg darów, w tym m. in.: 87 kg żywności długoterminowej, 86 kg odzieży, około 5 kg obuwia ponad 14 kg zabawek.

Cieszymy się, że tak wiele osób rozumie potrzebę wsparcia innych.  Liceum Kasprowicza uczestniczy w ogólnopolskiej akcji: „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” od kilku lat. Z roku na rok zbieramy co raz więcej darów. Ponadto nasi uczniowie w ramach tej akcji zaangażowali się w zbiórkę żywności w marketach. Wsparliśmy w ten sposób działania Kutnowskiego Stowarzyszenia „Nie Jesteś Sam”, które jest koordynatorem ogólnopolskiej akcji na teren Kutna.

Zgromadzone produkty na pewno pomogą wielu rodzinom spędzić w weselszej atmosferze nadchodzący świąteczny czas.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!