Gru 13

Z  7 na 8 grudnia odbyła się kolejna już noc w Kasprowiczu, w której uczestniczyła klasa I d wraz z trzema opiekunami:  prof. Anną Adamowską, Urszulą Matusiak i Sławomirem Tomassym. Był to świetny pomysł na spotkanie i zintegrowanie się klasy. Wszyscy brali udział w zabawach takich jak „ Familiada”,  „Jaka to melodia” oraz wspólnej kolacji.  Nie mogło też zabraknąć jakże rozpoznawalnego tańca klasy I d „kowbojki” i zabawy  przy muzyce. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się zabawa w „chowanego” przy wyłączonym świetle. Oczywiście , jak na noc przystało wszyscy zasnęli dopiero po seansie filmowym  o godzinie czwartej. Klasa I d wspaniale się bawiła i już nie może  doczekać  się następnej nocy w szkole.