Gru 14

Jak co roku uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie wzięli udział w dwóch konkursach ortograficznych o zasięgu powiatowym: 12 grudnia w VII Konkursie Ortograficznym „O Pióro Starosty Kutnowskiego” oraz 11 grudnia w XVII Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Kutnowskiego.

Z największą przyjemnością informujemy, że Pióro Starosty Kutnowskiego po raz kolejny otrzymała Zuzanna Staniszewska z klasy III b, natomiast w zmaganiach konkursowych o tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Kutnowskiego wyróżnieni zostali Paweł Cegiełka (IIa) i Karol Kozanecki (I b).
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!