Sty 23

227 zł i 45 gr – tyle zebraliśmy w akcji „Góra Grosza”. Na tę kwotę złożyło się ponad 13 kg drobnych monet od 1 grosza do 5 złotych.

Tym samym, jako społeczność II Liceum im. Jana Kasprowicza w Kutnie wsparliśmy działania podejmowane przez „Towarzystwo Nasz Dom” na rzecz dzieci wychowujących się poza własną rodziną, w domach dziecka i i rodzinach zastępczych.

Dziękujemy wszystkim za ofiarność. Tylko dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać tak dużą kwotę.

Odpowiedzialnymi za przeprowadzenie akcji w naszej szkole byli uczniowie z klasy Id: Martyna Głogowska, Martyna Kacprzak, Patrycja Steglińska, Natalia Rosińska, Klaudia Niewiadomska i Kacper Gąszcz.