Sty 24

W naszej szkole w styczniu odbyły się eliminacje szkolne XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i mamy sukces ! Celem Olimpiady jest kształtowanie świadomości ekologicznej, właściwych postaw młodzieży wobec środowiska przyrodniczego oraz popularyzacja problematyki w aspekcie skutecznego przeciwdziałania zanieczyszczeniu i degradacji środowiska przyrodniczego. Test  składał się z 50 zadań poruszających bardzo interdyscyplinarne zagadnienia. Do eliminacji II stopnia, które odbędą się w kwietniu zakwalifikował się Michał Olesiński z klasy I a z bardzo dobrym wynikiem 43 punktów na 50 możliwych. Serdecznie gratulujemy  i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!