1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Sty 25

23 stycznia 2019 r. w hali sportowej ZS nr 1 w Kutnie odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt. W zmaganiach wzięły udział drużyny ze szkół: LO im. H. Dąbrowskiego, ZS nr 3 im. W. Grabskiego, ZS nr 1 im. S. Staszica oraz II LO im. J. Kasprowicza.

Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała z gospodarzami i zakończyła w pięknym stylu wygrywając w setach 2:0. Kolejne spotkanie okazało się szczęśliwe dla dziewcząt z ekonomika, pokonały one drużynę z I LO. W meczu o trzecie miejsce Staszic wygrał z Dąbrowszczakiem. W finale nasze zawodniczki uległy dziewczętom z Grabskiego i wywalczyły tytuł wicemistrzyń powiatu.

Serdecznie gratulujemy.

Zobacz album

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.