Sty 25

Dzięki genialnym zdolnościom przyszłych chirurgów z klasy biologiczno-chemicznej II A, odkrywaliśmy tajniki anatomii ryb. Podczas sekcji wszyscy uczniowie niestrudzenie wycinali serca, pęcherze pławne, jelita, skrzela, nerki i mózgi naszych wodnych przyjaciół.

Wszystkim udało się oddzielić soczewki od oka. Młodzież określiła wiek naszych karasi na podstawie analizy mikroskopowej łusek. Najlepsi z najlepszych zaprezentowali swe zdolności izolując narządy wewnętrzne w rekordowo szybkim czasie. Niezapomniane wrażenia ze wspólnymi chwilami pełnymi nauki. Utile dulci miscere! To właśnie profil biologiczno-chemiczny w Kasprowiczu.