Mar 08

Czas duchowych ćwiczeń za nami. Przeżywaliśmy je pod hasłem: „Nawrócenie wymaga konkretu”. Był czas wspólnej modlitwy, uwielbiania Boga w śpiewie, drugim człowieku i formach teatralnych przygotowanych przez uczniów z klas II a i II b. Do podjęcia konkretnej decyzji zerwania z grzechem i wejścia w relację z Jezusem  zachęcał Krzysztof Sowiński – świecki ewangelizator za Wspólnoty „Głos Pana” z parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach.

Krzysztof mówił o Bogu, który kocha zawsze. Wskazywał na cztery elementy niezbędne w budowaniu swojej relacji z Jezusem: modlitwa, czytanie Słowa Bożego, Eucharystia i wspólnota.

Podczas Mszy Świętej w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie dziękowaliśmy za to wszystko, czego Pan Bóg dokonał w naszych sercach.