1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Kwi 01

W piątek 29 marca 2019 roku odbyła się XV edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych, którego organizatorem jest nasze Liceum. Patronat nad konkursem objął Starosta Kutnowski. W zmaganiach udział wzięło 62 uczniów z ośmiu szkół z terenu Powiatu Kutnowskiego. Po rozwiązaniu testu składającego się z 30 zadań zamkniętych wyłoniono zwycięzców:  

I miejsce ex aequo Adam Kubiak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie, opiekun Anna Pancer oraz Szymon Krzeszewski – Szkoła Podstawowa w Strzelcach, opiekunowie Marta Jakubowska, Ariel Rożnowski oraz Kamila Grabowska

III miejsce Mateusz Galiński – Szkoła Podstawowa nr 7 w Kutnie – opiekun Witold Borkowski.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wiedza, którą wykazali się uczniowie biorący w nim udział zasługuje na uznanie.Pobyt w liceum uatrakcyjnił pokaz wizualizacji zagadnień matematycznych zaprezentowany przez profesora Marcina Michalskiego.Wyjątkową atrakcję stanowił także przygotowany przez profesora Sławomira Klarzaka pokaz doświadczeń fizycznych.Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kutnie. Cyklicznie odbywający się konkurs został przygotowany przez nauczycieli matematyki: Sławomira Tomassego i Marcina Michalskiego.Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za liczny udział i serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

Zobacz album

 

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.