Kwi 17

W pięknej scenerii zamku w Golubiu-Dobrzyniu 16 kwietnia odbył się finał IV Olimpiady Wiedzy Historycznej. W wyniku trudnych zmagań Piotr Muliński zajął znakomite 12 miejsce w Polsce, dołączając do grona laureatów.

Mimo że Piotr jest uczniem klasy pierwszej, już dziś mógłby zostać studentem wielu kierunków na kilkunastu uczelniach, m.in. na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Szczecińskim, Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Gratulujemy po raz kolejny.