Wrz 29

25 września odbyła się w naszej szkole coroczna uroczystość „Otrzęsiny” klas pierwszych. Pierwszaki z uśmiechem na ustach wykonywały wszystkie zadania przygotowane przez klasę drugą, takie jak: wykonanie pokazowej stylizacji w mniej niż minutę, ekspresowy makijaż czy odgadywanie postaci znanych artystów ze zdjęć części ich ciała.

Jury oceniło także filmy ukazujące sceny z najpopularniejszych filmów, czy teledyski znanych piosenek, które przygotowały klasy pierwsze. Zadanie to było wspaniałą okazją do zintegrowania się zespołów. Cała impreza odbyła się w duchu i scenerii Hollywood.

Poprowadziły ją niezawodne: Klaudia Niewiadomska i Patrycja Steglińska. Wszystkie zabawy inspirowała Klaudia Królikowska.

Nagrodą dla najlepiej prezentującej się klasy 1Dg była złota statuetka Oscara.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa klasie 1Dg i klasie 2D za brawurowo przygotowaną uroczystość.

Podkreślamy, że to trzeci rok z rzędu, kiedy klasa dziennikarska wygrywa otrzęsiny.