Wrz 27

Nadpilickie atrakcje Tomaszowa Mazowieckiego mieli okazję podziwiać uczniowie klas Ia i Iag podczas wyjazdu integracyjnego,  który odbył się 24 września. Młodzież zwiedziła Skansen Rzeki Pilicy – pierwsze w Polsce muzeum na wolnym powietrzu poświęcone rzece, jak również Rezerwat Przyrody „Niebieskie  Źródła”, które stanowią jedno z najciekawszych zjawisk krasowych w Europie.

Jednym z ważniejszych punktów wycieczki była Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie”, czyli sztuczne wyrobiska będące pozostałością kopalni piasku.  Żeby tradycji stało się zadość integracja nie mogła odbyć się bez ogniska.  Spędzony wspólnie czas stał się okazją do  wzajemnego poznania się.  Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych!