Paź 24

W czasie 2. Kutnowskich Spotkań Teatralnych 2019 mieliśmy przyjemność oglądania trzech spektakli z udziałem naszych uczniów: Mai Kondras, Sylwii Kogucińskiej, Klaudii Niewiadomskiej, Julii Spryszyńskiej, Niny Gardolińskiej, Bartłomieja Zimnego i Maksymiliana Czarneckiego – aktorów Grupy Teatralnej „od jutra” i Studia Teatralnego „Oj”.

Warto zaznaczyć, że nasi artyści zaistnieli również na deskach Łódzkiego Domu Kultury, gdzie na 32. Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich ŁóPTA 2019 dwa równorzędne wyróżnienia aktorskie  otrzymały Klaudia Niewiadomska za rolę Doktora i Maja Kondras za rolę Romantycznej w (Nie)Poradniku. Nagrodę za oryginalną propozycję teatru autorskiego otrzymała Dominika Staniszewska – reżyserka spektakli: (Nie)Poradnik. Wydanie drugie, MnieMaNie oraz Znienacka.

Serdecznie gratulujemy talentu aktorskiego i swobody scenicznej oraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle.