Lis 05

Już po raz 17. odbyła się, organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, kwesta na kutnowskim cmentarzu parafialnym. Jak co roku wśród kwestujących znalazło się liczne grono uczniów Kasprowicza (Klaudia Szcześniak, Wiktoria Bartczak, Klaudia Urban, Martyna Jóźwik, Ala Sadowska, Miłosz Matusiak, Sandra Szczepańska, Wiktoria Andrzejewska, Magdalena Olkiewicz, Agata Jagodzińska, Małgorzata Babińska, Julia Brożek, Martyna Kacprzak, Sandra Chojnacka), którzy wraz z dyrektorem Arturem Ciurlejem zbierali datki na renowację neogotyckiej kaplicy rodziny Oyrzanowskich, wzniesionej w 1901r. Za pamięć, czas i zaangażowanie serdecznie dziękujemy!